Nihal’ në pritje të fëmijës së dytë ja cfare emri te bukura qe ka zgjedhur per femijen

0
262

Nje nga aktoret e bukura Hazal Kaya ka ndare me të gjithë fansat e saj lajmin e bukur se eshte në pritje të fëmijës së dytë.

Cifti ka treguar dhe gjinin e femise por dhe ermin se si do ta quajn.

Ajo do te sjell ne jete nje vajz pasi eshte 3 muaj shtatzen.

Duke rrëfyer se e do shumë mëmësinë, aktorja bukuroshe tha se është rreth 3 muajshe shtatzënë.

Aktorja do ta quaj vajzen ‘Leyla’.

Ne i urojme nje shtatzani te mbare.