Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSNena me 12 femije tregon se eshte e lumtur dhe cdo dite...

Nena me 12 femije tregon se eshte e lumtur dhe cdo dite eshte nje sfide per mua

Nena me 12 femije tregon jeten dhe sfidat e saj se si te rritesh 12 femije ne kohet e sotme eshte shume veshtire por dhe e bukur.

Femijet e saj jane Elizabeth, 18, Olivia, 16, binjakët Isabelle dhe Charlotte, 15, Noah, 13, Evangeline, 11, Tobias, 10, binjakët Leah dhe Erin, shtatë, Agnes, pesë, Joseph, katër dhe Florence njëvjeçare.

Cifti ka treguar se shpezon 200 paund ne jave ushqime dhe cdo te shtune kur shkojme ne market mbushim nje makine me ushqime transmeton shiko.news

Nena Zoe, një nënë që qëndron në shtëpi, tha në një postim tjetër në rrjetet sociale: “E gjithë jeta jonë rrotullohet rreth të bërit më të mirë për ta (fëmijët), në mënyrë që t’u japim atyre jetën më të mirë që mundemi qe ata te shkollohen dhe tene cdo gje qe i nevojitet.

Cdo femije eshte unike dhe nga lindja e pare deri tek lindja e dymbedhjete sfidat dhe castet e lumtura me kane ndjekur nga pas transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe