Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSNena humb pese femijet e vegjel bashke me bashkeshortin

Nena humb pese femijet e vegjel bashke me bashkeshortin

AUSTRALI- Nje nene ka humbur pese femijet e saj dhe bashkeshortin pasi shtepia e tyre u perfshi nga flaka. Babai u fut ne shtepi per te shpetuar femijet por u dogj dhe vete pasi flaket kishin perfshir shtepine.

Babai i pese femijeve ishte nje hero pasi ai sakrifikoje veten e tij per ti shpetuar femijet. Me pas eshte zbuluar se babai eshte zbuluar ne krahe me femijet.

Nena tha se keto jane ditet me te veshtira te jetes sime pasi humba cdo gje.

Nuk e mendoja qe do ndodhte nje humbje kaq e madhe ne jeten time ku humba 5 femijet dhe bashkeshortin. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe