Saturday, September 30, 2023
HomeNEWSNdahet nga jeta ne moshe te re aktorja e njohur

Ndahet nga jeta ne moshe te re aktorja e njohur

Një lajm vjen për kinematografinë, ku bëhet me dije se ka ndërruar jetë në moshën 48-vjeçare aktorja Anna Rita Luceri, pjesë e grupit Ciciri dhe Tria, e cila kishte arritur kulmin e famës në Zelig në vitet 2000.


Treshja, me origjinë nga provinca e Leçes, propozoi në skenë duke imituar tre gra që luteshin përmes teksteve të këngëve shumë të njohura.

Përveç shfaqjes me Claudio Bisio dhe Vanessa Incontrada (ata morën pjesë edhe në Zelig Covid Edition dy vite më parë, për të mbështetur sektorin artistik gjatë pandemisë), Luceri mori pjesë me grupin e saj edhe në Tù Sì que vales, Domenica Cinque, Kolorado.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe