Moti nuk gjen qetesi. Bresheri sa nje kokerr arre diten e sotme. foto

0
215

Ulen temperaturat dhe rikthehen shirat dhe bresheri ne vendin tone.

Pritet keto dite te fundit te Korrikut te jene me temperatura me te ulta ne krahasim me javet me pare.

Ne vendet malore kane filluar reshjet e shiut. Ndersa ne fshatin Back te Skraparit ka rene breseri i madh sa ka demtuar dhe te mbjellat.

Bresheri ka rene ne mengjes dhe ka prishur dhe te mbjellat. Pritet qe Korriku te mbyllet me temperatura me te ulta.