Thursday, September 28, 2023
HomeMOTIMoti do bëjë kthesën e papritur! Rikthehen reshjet e shiut dhe ulen...

Moti do bëjë kthesën e papritur! Rikthehen reshjet e shiut dhe ulen temperaturat

Iken i nxehti afrikan dhe ja le vendin ditet me shi dhe temperaturave te ulta.

Pritet qe nga dita e hene tmeperaturat te shkojne nga 34 deri 30 grade. Reshjet e shiut do te jene prezente nga dita e marte.

Mengjesi i te martes do te jete me reshjes shiu por nga dita e merkur e deri ne fundjave moti do te jete me vranesira dhe temperatura deri ne 34 grade.

Muaji gusht pritet te mbyllet me mot me vranesia ne vendet malore dhe temperaturat do te shkojne deri ne 30 grade.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe