Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSMerrni masa pas ores nje te nates. Bashkia njofton per reshje stuhi...

Merrni masa pas ores nje te nates. Bashkia njofton per reshje stuhi dhe reshje shiu

Kjo jave vjen me reshje shiu ne te gjithe vendin duke filluar nga dita e hene.

Ndersa ne Lezhe Bashkia e Lezhës ka njoftuar banorët per reshje te dendura të shiut dhe një furtunë priten të nisin në orët e para të mëngjesit të datës 29 gusht, duek nisur nga ora 01:00.

“Qarku i Lezhës do të përballet me situatë të vështirë nga moti i keq, i cili pritet të nisë më datë 29 gusht rreth orës 01:00 të mëngjesit. Shërbimet e Emergjencave do të jenë në gatishmëri për të ndërhyrë në çdo rast, njofton bashkia ndërsa u bën apel banorëve të zonës të marrin çdo masë të mundshme dhe të lajmërojnë në numrin e telefonit:+355 68 331 2049.”- thuhet në njoftim.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe