Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSMendonte se kishte hyrë në menopauzë, gjyshja zbulon që ishte 6 muajsh...

Mendonte se kishte hyrë në menopauzë, gjyshja zbulon që ishte 6 muajsh shtatzënë

Mendonte se kishte hyrë në menopauzë, gjyshja zbulon që ishte 6 muajsh shtatzënë

Një gjyshe 55-vjeçare, që mendonte se kishte hyrë në menopauzë, zbuloi se kishte mbetur shtatzënë.

55-vjeçarja prej muajsh kishte pasur shqetësime, por ia kishte lënë moshës ose menopauzës. Por kur bëri një test shtatzënie sa për të qenë e sigurt, mori vesh që ishte pothuajse 6-muajshe shtatzënë.

Michele nuk kishte fituar kilogramë dhe as nuk kishte pasur simptomat që ka pasur zakonisht në shtatzënitë e mëparshme.

Michele dhe Jerry, dhe fëmijët e tyre i uruan mirëseardhjen në jetë vogëluishit Grayson.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe