Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSMamaja dhe njerku i marrin jeten femijes 9 vjecar

Mamaja dhe njerku i marrin jeten femijes 9 vjecar

Mamaja dhe njerku u burgosën për vrasjen e djalit, 9-vjeçar ata u denuan me 33 vjet burg dhe burri i saj me 27 vite burg.

Carla Scott dhe i fejuari Dirk Howell u shpallën fajtorë për vrasjen e vogëlushit Alfie pasi ato e kishin rrahur djalin vazhdimisht. Mesohet se ato e lanin djalin me uje te ftohte qe ai te disiplinohej.

9 vjecari u gjet me 50 lëndime në të gjithë trupin e tij. Pasi djali humbi jeten mamaja kishte telefonuar policine dhe tha qe djali i tyre kishte rreshqitur ne banjo dhe ka humbur jeten.

Por pasi policia pa qe ne trupin e djalit kishte shenja dhune arrestuan nenen e stij dhe njerkun dhe me pas ata pranuan fajesin dhe treguan te verteten.

Cifti do te vuaj me shume se 50 vite burg per ngjarjen e turpshme qe kryen transmeon shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe