Lajmi fundit/ Autobuzi bie ne Lane naten e sotme i mbushur plot me njerez. Video

0
261

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku raportohet se urbani i linjës së Unazës ka rënë në Lanë, teksa brenda kishte njerëz.

Ngjarja ka ndodhur pranë kinema “Agimi”, ku autobusi është përplasur me një mjet dhe për pasojë ka rënë në lumin e Lanës. Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.