Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSLajm i mire nga aktori Genc Fuga del nga gjendja e rend...

Lajm i mire nga aktori Genc Fuga del nga gjendja e rend dhe shoqeron vajzat ne shkolle. Foto

Vjen lajm i mire per aktorin e njohur Genc Fuga.

Ai ka kaluar semundjen e rende dhe ka publikuar nje foto me vajzat e tij duke i derguar ne shkolle.

Fuga iu nënshtrua një operacioni mjaft delikat para kohë më parë, pasi goditja që posoi në tru po i rrezikonte jetën.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe