Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSLajm i mire. Ja dita ku rikthehen reshjet e shiut ne vendin...

Lajm i mire. Ja dita ku rikthehen reshjet e shiut ne vendin tone

Shqiperia eshte serisht nen velen e te nxehtit afrikan. Por lajmi i mire eshte se nga dita e premte pritet qe temperaturat do te ulen serisht.

Meteorologet kane thene se nga e hena ne te enjte temperaturat te shkojne 40 grade por nga dita e premte pritet qe te rikthehet moti me vranesiar dhe reshje shiu.

Pritet qe nga dita e premte temperaturat te shkojne 32 grade dhe me vranesira ne vende malore dhe reshje te lehta shiu.

Ndersa fundjava pritet te kete mot me kthjellime. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe