Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSJa cfare shkruante ne rrjetet sociale mesues Petriti para se ti jepte...

Ja cfare shkruante ne rrjetet sociale mesues Petriti para se ti jepte fund jeten ne varrin e bashkeshortes

Ja cfare shkruante ne rrjetet sociale mesues Petriti pas humbi gruan e tij.

7 Marsi i parë pa ty Tasha. Nuk ishe në shtëpi të bëheshe gati si më parë. Tani kjo festë nuk do të jetë më si 39 vitet e shkuara kur ne festonim dhe uronim njëri-tjetrin. Po 8-Marsi Tasha. Do jetë hera e parë që vajzat tona nuk do të urojnë… Sa dhimbje na ka shkaktuar ikja jote. Por ti do jesh si flutur në zemrat tona!”

Petriti i dha fund jetes ne varrin e bashkeshortes duke u helmuar pasi e kishte te veshtire te jetonte pa te.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe