Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSHumb jeten ne vendin e punes 17-vjecari ne Sarandë

Humb jeten ne vendin e punes 17-vjecari ne Sarandë

Nje lajm i keq vjen nga Saranda ku mesohet se ka humbur jeten Antonio Delilaj, 17-vjeçari qe punonte si kamarier.

Ngjarja ndodhi naten e djeshme rreth orës 01:15 ku meoshet se kabulli ashensorit eshte keputur dhe ka humbur jeten 17 vjecari.

Ashensori perdorej per furnizimin e lokalit dhe pronari i lokalit eshte shpallur ne kerkim.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe