Humb jeten ne mosh te re mjeku i njohur

0
434

Mjeku i mjekësisë familjare, Mentor Salihi, ndërroj jetë gjashtë ditë pas aksidentit në qytetin e Gjakovës.

I riu, ishte tejet i përkushtuar ndaj profesionit, ndërkaq nga koleget dhe miqtë cilësohej si një djalë shembullor.

I ndjeri Mentor Salihi ishte fejuar në muajin prill, shkruan “Kosovarja”.

Kjo është humbje e madhe për familjen, të fejuarën, kolegët, miqtë dhe mjekësinë kosovare.