Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSHumb jeten ne dyqan 70 vjecarja ne Tirane

Humb jeten ne dyqan 70 vjecarja ne Tirane

TIRANE- Nje grua 70 vjec ka humbur jeten ne dyqanin e saj ne Tirane. Ngjarja ka ndodhur ne Rrugën e Dibrës.

Mesohet se 70 vjecarja ka pesuar arrest kardiak. Edhe pse nderyrja e mjekeve ka qene pa dobi pasi ajo kishte nderruar jete.

Policia dhe grupi hetimor po punon per te badhur ngjarjen.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe