Humb jeten 18 vjecari ylli i Tik Tokut.

0
396

Ylli i TikTok, Ophelia Nichols hummbi djalin e saj një ditë para ditëlindjes së tij të 19-të dhe u lutet 7 milion ndjekësve të saj që ta ndihmojnë në gjetjen e e tyre qe i moren jeten.

‘Njerëzit flasin, kështu që unë doja që kjo video të shihej pasi personi që e bëri këtë me djalin tim duhet të shohi se çfarë i bëri familjes sonë. Dikush i mori jeten djalit tim dhe e largoi nga mua – tha Nichols.

“Sapo më është thënë se kemi një pistë për dy individë. Shpresoj që ata ta shohin këtë video dhe të dinë se çfarë i kanë bërë familjes sime”, shkroi ajo në një përditësim në komentet e videos së saj prekëse.

Nichols, e cila ka shtatë milionë ndjekës, ndau lajmin për dhimbjen e saj në një video e cila tani është parë 19 milionë herë.

Ai ishte nje djal i mire dhe shembullor.