Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSGruaja i jep fund jetes duke u hedhur nga ura

Gruaja i jep fund jetes duke u hedhur nga ura

KOSOVE-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Kosove ku mesohet se nje grua eshte hedhur nga ura diten e sotme ne oren 10:00.

Ngjarja ka ndodhur ne Gjakove ne ‘Ura e Fshajtë’ në lumin Drini i Bardhë.

Policia ka shkuar ne vend ngjarje per te kerkuar trupin e gruas por deri tani nuk e ka gjetur.

Të gjitha njësitet e nevojshme policore dhe zjarrfikësit menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes si dhe është njoftuar Njësia për Kërkim Shpëtim.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe