Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSGruaja 49 vjecare i jep fund jetes ne shtepin e saj

Gruaja 49 vjecare i jep fund jetes ne shtepin e saj

KOSOVE-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne në fshatin Bujan të Lipjanit ku mesohet se nje grua ne moshen 49 vjecare ka humbur jeten.

49 vjecarja i ka dhene fund jetes se saj dhe ndihma i eshte dhene disa ore me vone.

Mendohet se gruaja i ka dhene fund jetes ne oret e para te mengjesit ne shtepin e saj.

Policia ka shkuar ne vend ngjarje per te zbardhur shkaqet pse 49 vjecarja i dha fund jetes ne menyre tragjike transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe