Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSErrdhi nga Italia per pushime 35 vjecarja humb jeten pas heq dhembin

Errdhi nga Italia per pushime 35 vjecarja humb jeten pas heq dhembin

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Malisheve ku mesohet se ka humbur jeten 35 vjecarja. Ajo ka shkuar te heq dhembin dhe me pas ka humbur jeten.

Gjendja e 35 vjecares ishte e komplikuar dhe 35 vjecarja eshte derguar ne spital.

Leonora Shala nga fshati Ngucat i Malishevës jetonte ne Itali dhe pasi ka ardhur me pushimet ne Kosove ka shkuar tek dentisti per te hequr dhembin.

Pas ngjarjes policia ka arrestuar dentistin dhe pritet qe te zbardhet ngjarja se cfare e shkaktoi kete ngjarje transmeton SHIKO.NEWS

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe