Saturday, September 30, 2023
HomeNEWSDojna Mema bëhet nënë per here te pare. Shikoni sa emer te...

Dojna Mema bëhet nënë per here te pare. Shikoni sa emer te bukur i ka vendos djalit

Pritjes së ëmbël për moderatoren e dashur Dojna Mema dhe muzikantin Vlashent Sata i ka ardhur fundi.

Përmes një videoje të publikuar sot në Instagram, ajo ka na treguar se ditën e djeshme kanë mirëpritur në botë vogëlushin e tyre.

“Mirë se erdhe në botën tonë Nolan Sata! 20/08/2022”, – ka shkruar Dojna në postimin që ka marrë shumë shpejt një lumë komentesh.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe