Dje rrahu te moshuaren. Sot e gjen belaja punonjesen

0
18801

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e regjsitruar pak më parë në Pejë të Kosovës. Mësohet se gruaja qe u rrah nga punonjësja e azilit në Pejë është nëna e dëshmorit Taulant Nura.

E moshuara, u rrah nga punonjësja Aurona Pelaj. Kjo e fundit është arrestuar së bashku me vajzat e tjera që e filmonin dhe qeshnin me momentin e ngjarjes.

Në rrjetet sociale është bërë thirrja:

Revokim të licencës dhe dënim meritor për dhunuesen Aurona Pelaj bashkë me kontribueset e këtij akti ndaj gruas së moshuar.

Me poshte shikoni videon