Djali i merr jetën nënës së tij mbrëmjen e djeshme

0
14033

SERBI-Një ngjarje e rende ka ndodhur naten e mbremshme ne Serbi ku mesohet se djali ka vrar nenen e tij. Pasi ka pare nenen e pa jete djali ka vrar dhe veten nga gjendja e rende mendore.

Me pas trupat jane zbulluar nga vajza dhe eshte njoftuar menjehere policia.

14 humbje jete rezultojne ne Serbi ne 2023 ndaj dhunes ndaj grave. Krimi ne familje eshte ne rritje ne serbi ku ngjarje te tilla jane te pranishme.