Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSDasma kthehet ne tragjedi. Shkoi te martoi te vellain motra humb jeten...

Dasma kthehet ne tragjedi. Shkoi te martoi te vellain motra humb jeten ne Konispol

Nje aksident ka ndodhur ne aksin Sarandë-Qafë Botë, në Konispol ku mesohet se 35 vjecarja Adriana Prendi ka humbur jeten.

35 vjecarja po kthehej nga dasma e te vellait bashke me familjen e saj ku papritur makina ka dalur nga rruga dhe eshte aksidentuar.

Si pasoje bashkeshorti dhe nje pasagjer kane shpetuar por 35 vjecarja mori shume plage dhe si pasoje ka humbur jeten.

Familja po kthehej ne Greqi pasi atje jetonte por aksidenti i mori jeten nenes se tre femijeve. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe