Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSDasma e vitit muzikatet mbledhin shumen marramendese.Video

Dasma e vitit muzikatet mbledhin shumen marramendese.Video

Nje video eshte postuar ne JOQ diten e sotme ku shikohet nje shume e madhe parash e cila eshte hedhur ne dasem.

Grupi muzikor ka mbledhur 70 milion leke dhe kjo dasesm eshte cilesuar si dasma e vitit per ta.

70 milion leke eshte nje shume e madhe anetaret e grupit kane falenderuar Zotin per kete miresi.

Shiko videon me poshte

Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe