Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSCmendet 37 vjecari rreh gruan dhe femijet e mitur.

Cmendet 37 vjecari rreh gruan dhe femijet e mitur.

KOSEVË-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Kosove ku mesohet se bashkeshorti ka rrahur gruan dhe femijet e tij.

37 vjecari nga Vushtrri eshte denoncuar pasi ka ushtruar dhune fizike ndaj bashkeshortes dhe femijeve te mitur.

Pas ngjarjes policia ka arrestuar 37 vjecarin dhe ka nisur hetimet ndaj dhunes se ushtruar ndaj familjes. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe