Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSBurri shqiptar vret gruan e tij ne SHBA dhe me pas veten....

Burri shqiptar vret gruan e tij ne SHBA dhe me pas veten. Le jetim dy femijet

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne SHBA ku mesohet se dy trupa jane gjetur pa jete ne shtepi. Por pasi policia ka shkuar ne shtepi ka gjetur trupat e nje cifti shqiptar.

Mesohet se bashkeshorti ka vrare bashkeshorten e tij e me pas ka qelluar dhe veten.

Arben Gllafce, 49 vjeç dhe Arjana Gllafce 48-vjeçe. Këtë të mërkurë, autoritetet amerikane kanë zbardhur krimin e rëndë.

Ata ishin prinder te 2 djemve, njëri 23 vjeç, ndërsa tjetri 10. Djali i vogël mësohet se vuan nga autizmi.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe