Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSBien temperaturat. Filloi bora në fund të gushtit. Video

Bien temperaturat. Filloi bora në fund të gushtit. Video

Ditet e funditet te muajit gusht prite qe moti te marre nje kthese dhe temperaturat te ulen ne 10 grade.

Nga Italia, Spanja Zvicra moti ka qene me stuhi dhe rrebeshe shiu. Ndersa ne zvicer bie dhe bora e pare ne muajin gusht.

Mësohet se shumë qafa malore ne Zvicer ka rene dhe reshje debore.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe