Babai humb jetën pak orë më vonë nga humbja e të birit 39 vjecar

0
202

GREQI- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në greqi ku një 39 vjecar ka humbur jetën nga një semundje dhe pak orë më vonë pa pritur ka nderruar jetë dhe babai i tij.

Një ngjajre shumë e rëndë dhe dramatike se si mund te humbin jetën dy pjestar të një familje.

Babai i tij ishte në moshën 77 vjecare ndërsa i riu në moshen 39 vjecare. Mediat greke raportojnë se i riu humbi jetën ditën e pashkëve.

Thuhet se babai i të riut kishte probleme shëndetsore dhe vuante prej kohësh.

Por humbja e të birit e trishtojë atë pa masë dhe kjo e bëri që të humbte jetën pak orë më vonë, shprehen mediat greke.