Saturday, September 30, 2023
HomeNEWS34 vjecari shkon ne Llixha te Elbasanit per tu sheruar por humb...

34 vjecari shkon ne Llixha te Elbasanit per tu sheruar por humb jeten papritur

Një 34 vjeçar ka humbur jeten në ujërat termale të llixhave në Elbasan

Burime bëjnë me dije se shtetasit Alban Pashollari, iu dha ndihma e parë në spital por nuk mundi të mbijetonte.

Mësohet se ai ka qenë në shoqërinë e një miku të tij.

Ata kanë udhëtuar nga Tiranë, drejt Elbasanit dhe kur janë afruar pranë llixhave kanë hyrë për tu larë edhe pse vaskat ishin të mbyllura.

Raportohet se dy të rinjtë i kanë hapur vetë rubinetat e vaskave për t’i mbushur ato me uji termal.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe