Sunday, September 24, 2023
HomeNEWS30-vjecari gjendet i pa jete ne vendin e punes. Ishte i vetmi...

30-vjecari gjendet i pa jete ne vendin e punes. Ishte i vetmi vëlla pas shtatë motrave

KOSOVE-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Kosove ku mesohet se ka humbur jeten 30 vjecari Shpejtim Gashi.

I riu eshte gjetur i vdekur pa shenja jete në afërsi të një objekti në Prizren.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e ngjarjes.

30 vjecari eshte gjetur nga nje koleg i tij dhe po heteohen shkaqet se si ai eshte gjetur i pa jete. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe