Sunday, October 1, 2023
HomeNEWS24 vjecarja i trash shume vetullat qe te behet e famshme.Te gjithe...

24 vjecarja i trash shume vetullat qe te behet e famshme.Te gjithe me duan mua dhe me kane zili

Anzhelika Protodyakonova ka vetullat më të mëdha që janë bërë virale në mediat sociale – por ajo duket shumë ndryshe pa ato harqe dalluese që e bënë të famshme.

Një blogere e modës fitoi famë për shkak të vetullave të saj masive – por ajo duket shumë ndryshe pa to.

Por 24-vjeçarja kohët e fundit hoqi dorë nga rutina e saj e rregullt e grimit të vetullave për një dalje më magjepsëse.

Në Instagram, ajo i mbajti vetullat e saj natyrale teksa shkrepi një selfie para pasqyrës dhe e postoi si foto.

Fashionistja aplikoi buzëkuq të kuq të ndezur dhe qerpikë të mëdhenj në vend që të tërhiqte vëmendjen me vetullat e saj.

Veshja e saj tërësisht e zezë ishte po aq elegante – ajo mbante një rrip Gucci dhe kishte zgjedhur një ngjyrë të errët si veshje totale, ngjyrën e zezë.

Më pas Fansat nuk ngopen me pamjen magjepsëse të grimit të ri të Anzhelikës

Blogerja ka mbledhur më shumë se 107,000 ndjekës në Instagram.

Më parë në biografinë e saj shkruhej: “Unë jam Anzhelika. Jam bërë yll falë vetullave të mia.”

Me kalimin e viteve, ajo është krahasuar me një “Angry Bird” për shkak të madhësisë së vetullave të saj.

Megjithatë, kjo nuk duket se e shqetëson atë pasi ajo ka gjetur famë dhe ka fituar para falë tyre.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe