Saturday, September 30, 2023
HomeNEWS23-vjeçarja nuk ndalet me buzet me te medha ne bot. Dua ti...

23-vjeçarja nuk ndalet me buzet me te medha ne bot. Dua ti bej dhe me te medha

Eshte nje nga vajzat qe ka fryr buzet ne masen me te madhe ne bote dhe ajo nuk ndalet ajo ka thene se do ti fryje me shume qe te behen me shume e famshme.

Tashme eshte bere trendi qe vajzat te bejn gjera esktreme qe te jene ne vemendje dhe me te admirushme nga meshkujt.

23 vjeçarja nga Bullgaria Andrea Ivanova ka vendosur rekordin e ri ne bote si buzet me te medha ne bote.

Andrea gjithashtu i ka “zmadhuar” mollëzat dhe “po i jep formë mjekrës dhe nofullës.”

Ajo u zotua se asgjë nuk do ta ndalojë për të pasur buzët më të mëdha, edhe pse ato tashmë janë aq të mëdha sa po thuajse i bllokojnë vrimat e hundës.

Ajo tha për Daily Star “Të gjitha ndërhyrjet dhe procedurat e mia i kam bërë në qytetin ku jetoj, në Sofje, por kam në plan të bëj operacionin e radhës për gjoks edhe më të madh në Turqi ose në Gjermani, sepse ka specialistë mjaft të mirë edhe në këto vende”.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe