Sunday, October 1, 2023
HomeNEWS23 vjecarja kerkon te hidhet nga kati i 8 i pallatit. Nena...

23 vjecarja kerkon te hidhet nga kati i 8 i pallatit. Nena i shpeton jeten

KOSOVE- Nje vajze ka tentuar ti jap fund jetes diten e djeshme ne Fushë Kosovë.

Por fatmiresisht 23 vjecarja eshte shpetuar nga nena e saj dhe policia ne castin qe donte te hidhej nga kati i tete i baneses.

Familja ka kerkuar ndihme nga policia ku ajo ka ardhur ne ndihme 23 vjecares dhe familjes.

Vajza ka mbyllur deren dhe ka dashur te hidhet pasi ajo ishte ne ballkon.

Por pas tentativave te policise dhe nenes se saj 23 vjecarja eshte dorezuar dhe i eshte dhene ndihma ne Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe