Thursday, September 28, 2023
HomeNEWS20 vjecarja genjeu ne Tik Tok se kishte kancer dhe mblodhi 37...

20 vjecarja genjeu ne Tik Tok se kishte kancer dhe mblodhi 37 mije dollar. Ja sa vite burg do denohet

Një vajz 20-vjeçare gënjeu në Tik Tok se po luftonte me kancerin e pankreasit dhe se kishte një tumor te madh dhe ka mbledhur 37,000 dollarë.

20 vjecarja u paraqit para një gjyqtari të mërkurën dhe u deklarua fajtor për vjedhje të shkallës së parë.

Ajo mund të përballet me deri 10 vjet burg.

Russo fillimisht u deklarua i pafajshëm për akuzën e vjedhjes nga mashtrimi i saj.

Mashtruesja e paturpshëm dokumentoi betejën e saj të sajuar me kancerin në faqen e saj në TikTok dhe në përditësimet e GoFundMe transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe