Zbulohet e vërteta pse kunati vrau motren e gruas me sëpate ditën e sotme.

0
1718

Nje ngjajre e rende ka ndodhur ne Elbasan ku mesohet se kunati ka vrare motret e gruas me sepate.

Gruaja e tij ka treguar per mediat se burri dhe motra e saj kane pas nje debat para disa javesh ku ai ishte i pire. Dhe nga ajo dite motra e gruas nuk ja ka hapur telefonin. Ky ka qene shkaku pse kunati ka marre sepaten dhe ka qelluar motren e gruas. Ai ka mbaruar punen dhe ka shkuar te godas ate.

Ngjarje ka ndodhur papritur dhe ne befasi ku asnjeri nuk e priste. Gruaja e tij eshte shprehur se drejtesia te veproje dhe autori te marre debimin e merituar.

Per me shume shikoni videon