Vjerri 69 vjecar dhunon nusen e djalin ne Fier

0
975

Policia e Fierit ka proceduar nw gjendje tw lirë shtetasin R. A., 69 vjeç.

Ky i fundit ka dhunuar psikologjikisht nusen e djalit.

Policia:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin R. A., 69 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj bashkëshortes së djalit të tij.Vje