Vjehrri mbyll ne dhome nusen 21 vjecare dhe e ngacmon seksualisht

0
495

KOSOVE- Nje ngjarje e rende eshte regjistruar ne Kosove ku mesohet se vjehrri ka ngacmuar seksualisht nusen e tij.

Ngjarja ka ndodhur ne Peje ku nje 63 vjecar ka ngacmuar bashkeshorten e djalit.

Nusja eshte ne moshen 21-vjecare dhe eshte shokuar nga veprimet e vjehrrit te saj duke e mbyllur ate ne dhome.

Ajo ka njoftuar bashkeshortin dhe ka denoncuar rastin ne polici.

Dhe ndaj vjehrrit jane marre masa dhe policia ka shkura ne vend ngjarje.