Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSVidhet shtepia e gjyqtares se njohur. Policia shkon ne vendngjarje

Vidhet shtepia e gjyqtares se njohur. Policia shkon ne vendngjarje

DURRES- Eshte vjedhur shtepia e gjyqtares Shpëtime Pitaku.

Sipas informaioneve jane futur disa persona ne shtepin e saj dhe kane grabitur sendet me vlere.

Demi ka qen me shume se 2 mije euro. Gjyqtarja ka treguar policise se demi ka qene i konsiderueshem.

Pitaku është gjyqtare pranë Gjykatës së Durrësit dhe policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur ngjarjen.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe