Video që po përlot botën/ Fëmija humb prindërit, shtrohet në spital me dëmtime të shumta

0
1849

Pamjet që po qarkullojnë në rrjet po përlotin gjithë botën. Mbi 5000 veta deri tani kanë humbur jetën, ndërsa me qindra të tjerë vijojnë të jenë nën rrënoja.

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një video, ku shihet një fëmijë i mitur, i cili me plagë të shumta në fytyrë shihet teksa ha një banane.

I mituri ka humbur të dy prindërit dhe ka qenë i vetmi që ka shpëtuar nga familja.