Vajza vogel humb jeten pasi sulmohet nga qeni i shtepis

Britani-Një foshnje humbi jeten pasi u sulmua nga një qen pasi e demtoi ate kur ajo ishte ne krevatin e saj.

Foshnja Mia O’Connell u gjet në dysheme dhomes dhe qeni ishte xheloz ishte pran saj.

Mia ishte vënë në shtrat pasi nena ishte duke u marr me djalin tjeter por kur ajo u kthye ne dhome nuk i besoj syve.

“Unë pashë qenin në ulje dhe kishte hedhur vajzen nga krevati.

Nuk e prisja te shikoja dicka te tille por qeni u be xheloz nga sjellja jone me foshnjen e vogel.

Ndaj un bej thirrje te gjithe nenat qe te kene kujdes pasi kur nje foshnje vjen ne shtepi qeni behet xhelos dhe e sulmon. Ndaj tregohuni me te kujdesshem.

Perktheu M.C.
gatuajshendetshem.com