Vajza ikën me pushime me të dashurin, gjendet e pajetë në breg të detit, mister vendodhja e djalit. Përsëritet rasti Caroline në Greqi

Vajza ikën me pushime me të dashurin, por gjendet e pajetë në breg të detit, ndërkohë mbetet ende mister vendodhja e djalit.

Trupi i 22-vjeçarees në Folegandros të Greqisë u nxorr nga deti mbrëmjen e djeshme.

Ajo kishte shkuar në zonën ku u gjet për pushime me të dashurin, i cili po ashtu rezulton të jetë i zhdukur.

Të dyja familjet janë të cuditur për shkak të asaj që ka ndodhur, pasi vetëm një muaj e gjysmë më parë Greqia u ndodhi dhe ngjarha e Carolines nga bashkëshorti i saj, ngjarje që irritoi të gjithë opinionin publik.

Ekspertët nuk kanë zbuluar shenja dhune në trupin e vajzës së gjetur duke minimizuar mundësinë megjithatë hetimet vazhdojnë, ndërsa zhdukja e të dashurit e bën edhe më të mistershme situatën.