Shkon ne bankë të tërheq lekët. Humb jetën 35 vjecari në ambientet e bankës

0
310

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec ku mësohet se një 35 vjecar ka humbur jetën.

35 vjecari ishte duke mbajtur rradhën në bankë dhe papritur ka ndërruar jetë.

Ai quhej Jonel Dushku nga fshati Leminot i Pogradecit. 35 vjecari ka pësuar arrest kardiak dhe ka humbur jeten në ambientet e bankes.

Edhe pse eshte dërguar me urgjencë në spital ai është dërguar pa shenja jete.