Shkojne te pijn kafe me miqt ne plazh. Shikoni se sa i shkon fatura ne Himare. foto

0
17787

Ne te gjithe vendin ka rritje cmimesh kete vit por me shume ndihet tek pushuesit ne plazhe ne jug te vendit.

Ky njihet si nje nga vitet me te veshtira dhe ku pushuesit kane shpenzuar me pak nga vitet e tjera. Por e bukura e ketij viti jane faturat e larta qe po postohen cdo dite ne rrjetet sociale.

Diten e sotme vjen nje fature nga Himara ku nje familje ka pire dicka ne klub dhe eshte cuditur nga cmimi i larte ku nje kapucino kushton 4000 leke ku nje shishe uj kushton 5000 leke nje lemon soda kushton 3000 leke.

Si ju duken keto cmime a jane normale apo ne plazh lejohen cmime te tilla.