Shkoi të drekojë në restorant. Humb jetën 78 vjecari në Dhërmi

0
162

DHERMI-Nje turist nga Suedia ka ardhur ne Dhermi per pushime por ka nderruar jete.

Turisti ishte ne moshen 78 vjecare dhe kishte ardhur per te vizituar Shqiperine.

Ai shkoi te drekoje ne nje restorant dhe papritur ka humbur jeten.

Ne kohen qe ka shkuar te drekoje ka pesuar arrest kardiak.

Policia ka shkuar ne vendgjarje dhe po heton shkaqet e humbjes se jetes te turistit suedez.