Nënën e humbi muaj më parë nga sëmundja e ligë, prek Robert Berisha: Pse nuk ta thashë më parë o nëna ime….

Robert Berisha para disa muajsh humbi njeriun më të shtrenjtë në jetë, nënën e tij. Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtari në një postim në Instagram.

“Pusho e qetë mami jem per ty me shkru kom shum, po e la me kaq”, shkroi Roberti përkrah një fotografie me nënën e tij.

Mirëpo, sot, disa kohë më vonë, Roberti sërish përloti fansat me një dedikim kushtuar të gjitha nënave.

‘’Pse s’te thash të du sa ishte ktu’’- shkroi Roberti.

Ndërkohë që ju bëri thirrje të gjithëve që t’i shprehin dashurinë prindërve të tyre për sa kohë ata janë gjallë dhe t’i vlerësojnë ato. ‘’Mos e leni mu bo vonë shpreheni dashninë, tregoni sa i doni’ – u shpreh ai.