Punetori nga Tirana shkon ne pune por humb jeten pasi bie nga lartesia

0
198

Një 53 vjeçar ka rënë aksidentalisht nga lartësia ku ishte duke punuar në rrugën “Konferenca e Pezës” në Tiranë.

Si pasojë shtetasi Kristo Doka, 53 vjeç ka ndëruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 09.02.2023, në rrugën “Konferenca e Pezës”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi K. D., 53 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.