Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSPublikoher per here te pare foto e mesuesit qe puthi nxenesen 12...

Publikoher per here te pare foto e mesuesit qe puthi nxenesen 12 vjecare. Foto

Publikohet foto e mesuesin qe puthi nxenesen ne klasen e shtate ne në shkollën “Lidhja e Prizrenit”, në Deçan të Kosovës.

Ai quhet Valentin Selmanaj mësues i edukimit fizik. Ngjarja ka ndodhur javen e kaluar dhe diten e sotme eshte bere publike video ku mesuesi puth nxenesen..

Pas daljes se videos eshte bere publike dhe fotot e mesuesit te edukimit fizik.

Mesuesi eshte arrestuar nga policia e Kosoves dhe eshte larguar nga shkolla.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe