Publikohen detaje nga ngjarja e rëndë në Lushnjë/ Ky ishte biznesmeni që ia morën jetën, lokali ishte plot me fëmijë në momentin kur…

Personi që shikoni në foto është Bledar Muça, pronari “Bar Pedonales” në Lushnje i cili humbi jetenb mbrëmjen e djehsme në lokalin e tij në Lushnje.

Burime bëjnë me dije se disa persona të cilët kanë qenë duke udhëtuar me një automjet tip Golf 5 kanë që lluar drejt tij.

Në momentin e të sh tënave në lokal ka pasur shumë njerëz, përfshirë gra dhe fëmijë, të cilët janë shtrirë përtokë për t’u shpëtuar pl um bave.