Pronari vret qiraxhiun 31 vjecar pasi nuk i jepte qeran

0
673

ITALI-Nje 31 vjecar eshte vrar pasi ka pasur probleme me pronarin e shtepis ku jetonte me qera.

Ngjarja ka ndodhur ne Palermo dhe vrasja e 31 vjecarit ka ndodhur nga probleme te me qeran.

Pronari i shtepis e kishte qelluar disa here me arme te riun dhe pse ambulanca erdhi shpejte ai nuk mundi qe te jetoj.

31 vjecari nuk arriti te shpetoj dhe pse u dergua ne spital.